خوش آمدید

Share/Save/Bookmark
ارسال به دوستان نسخه چاپی فایل متنی
کد مطلب :
تاریخ انتشار : شنبه 28 دلو 1391 ساعت : 18:54:57
عکس یک زن تروریست در سوریه

تروریست های زن نیز به همراه مردان تروریست قاتل مردم سوریه شدند.  خبرگزاری افغان ایرکا
اخبار مرتبط:
  • تظاهرات امروز جنبش روشنایی که به خاک و خون کشیده شد
  • انتقال پیکر سید حسین انوری همراه با حزن و اندوه همرزمان به کابل
  • تظاهرات و تجمع ضد اسرائیلی در روز جهانی قدس در کابل
من به کمیسیون سازی های حکومت هیچ وقت باور نداشته و ندارم. این کمیسیون ها فقط برای این تشکیل می شوند که احساسات مردم را فروکش کنند و خاک به چشم مردم زنند.
رئیس سازمان حج و زیارت ایران: افغانستانی‌ها برای مراسم اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.
خانوارهای افغانستانی فاقد مدرک در ایران، که فرزند دانش آموز دارند، برای اخذ كارت ويژه حمايت تحصيلي و ثبت نام فرزندان خود از ٤ مرداد به دفاتر کفالت مراجعه کنند.
تظاهرات جنبش روشنایی در عصر روز شنبه به خون کشیده شد. حمله‌ی انتحاری در جمع معترضان قربانی بزرگی از جویندگان روشنایی گرفت. بیش از ۸۰ شهید و ۳۰۰ زخمی، کابل را در شوک بزرگ فرو برد و پایتخت را به غمکده‌یی مبدل کرد. اجساد شهدا دیروز در کابل به خاک سپرده شدند، اما این پایان ماجرا نیست و حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون این واقعه وجود دارد.
متأسفانه برخی رفتارها فقط ظاهرشان شبیه شوخی است اما در صورت تکرار و با گذر زمان، شادی و گرمی خانه را کم رنگ می کند. برخی موضوعات بسیار ریز در زندگی وجود دارد که اگر از جانب همسران رعایت نشود، روابط زناشویی را تخریب می کند.
محققان بر این باورند، شیلنگ آلوده چلیم عامل مهمی در انتقال بیماری‌ها محسوب می‌شود. از میان پنج نوع هپاتیت کشف شده، نوع آ و ب را می‌توان مستقیماً به مصرف چلیم ربط داد.
سرطان گلو تا قبل از رسیدن به مراحل پیشرفته هیچ علامتی را نشان نمی دهد، اما گاهی تشخیص زودهنگام باعث می شود درمان موثرتری اعمال شود. اگر شما متوجه هر کدام از علائم زیر در خود شدید و یا اگر سابقه ی مصرف سیگار و مواد الکلی را دارید، حتما به پزشک مراجعه کنید.
نوشیدن مایعات از رایج ترین عادات غذایی در افطار است، اما آیا نوشیدن آب میوه هنگام افطار کار درستی است؟
بر اساس برآوردهای انجام گرفته، سالانه در حدود ۲.۳ میلیون نفر در سرتاسر جهان مبتلا به بیماری ام اس می شوند که علت آن هدف قرار گرفتن سیستم عصبی بدن از سوی سیستم ایمنی به طور اشتباه است.
محصولات تقویت کنندۀ مو، برای درمان ریزش مو و کم پشتی، رازی مشترک دارند، و آن استفاده از آب پیاز است.