Share/Save/Bookmark

کد مطلب :17621
تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 جدي 1392 ساعت : 21:03:05

سرنوشت تروریستی که سه راننده شیعه را اعدام کرد

شاکر وهیب، تروریستی که صد روز پیش سه راننده کامیون را به جرم شیعه بودن به قتل رسانده و با انتشار فیلم این جنایت حقیرانه، به خود افتخار می کرد، دیشب به دست یک تک تیرانداز عراقی به هلاکت رسید.
شاکر وهیب، تروریستی که سه راننده کامیون را به جرم شیعه بودن به قتل رسانده و با انتشار فیلم این جنایت حقیرانه، به خود افتخار می کرد، دیشب به دست یک تک تیرانداز عراقی به هلاکت رسید.
یک منبع نظامی عراق اعلام کرد شاکر وهیب، تروریست زبونی که با کشتن غیرنظامیان بی دفاع و دست بسته، در میان تکفیری ها به شهرت رسیده و مورد توجه حامیان وهابی القاعده و داعش قرار گرفته بود، به دست یک تک تیرانداز عراقی مجازات شد.
پایگاه اینترنتی القاعده، صبح امروز خبر کشته شدن این دست پروده وهابیت را تایید کرد.
سه ماه پیش شاکر وهیب و افراد مسلح وابسته به داعش، در جاده های خلوت بیابان های غرب عراق، سه کامیون را متوقف کرده و رانندگان آنها را به جرم شیعه بودن اسیر کردند.
پس از این که آنها دست های این سه راننده را بستند، شاکر وهیب با لحن و ژستی شجاعانه و مقتدر، آنها را به روی زمین انداخت و به سمتشان شلیک کرد.
پس از انتشار فیلم  این جنایت مزبوحانه در اینترنت، این تروریست تکفیری مورد تشویق وهابی ها قرار گرفت و به عنوان یک فرمانده ارشد القاعده مطرح شد.
وهابی ها در حالی از جنایت این تروریست ابراز خوشنودی می کردند که لااقل یک نفر از آن سه راننده سنی مذهب بود و در فیلم منتشر شده نیز به این موضوع اذعان می کند.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
مانی
سه شنبه -78 حمل -621
تبریک به مناسبت هلاکت این رذل کثیف با جدش یزید در جهنم محشور باشد خدا لعنتش کند .
مهدي
سه شنبه -78 حمل -621
يا صاحب الزمان كي مياي ؟چقدر ندبه بخونيم .اين نامرد ها به هيچكس رحم نميكنن. خداكنه حضرت زهرا و مرتضي علي از بين ببرشون