Share/Save/Bookmark

کد مطلب :25486
تاریخ انتشار : شنبه 15 حمل 1394 ساعت : 13:41:42

نتانیاهو: ایران اسرائیل را به رسمیت بشناسد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی در نشست خبری گفت، او و کابینه اش به شدت با چارچوب توافق هسته ای با ایران مخالف اند؛ مگر آنکه ایران اسرائیل را به رسمیت بشناسد!
بنیامین نتانیاهو گفت: «این توافق تهدیدهای بسیار خطرناکی بر بقای منطقه و اسرائیل بر جای می گذارد.»
وی تاکید کرد: در این توافق، هیچ یک از تاسیسات هسته ای ایران برچیده نمی شود و هیچ کدام از سانتریفیوژها نیز برداشته نمی شود. هیچ یک از برنامه های تحقیق و توسعه ایران در زمینه سانتریفوژها نیز متوقف نخواهد شد.
نتانیاهو افزود: به این ترتیب فعالیت های هسته ای غیرقانونی ایران باقی می ماند و ایران با تاسیسات بسیار گسترده هسته ای به حال خود رها می شود. بیشتر تحریم های ایران بلافاصله برداشته می شود؛ آن هم در زمانی که ایران اقدامات تهاجمی و تروریستی خود در منطقه و فراتر از آن را بیش از همیشه ادامه می دهد.
وی گفت: چنین توافقنامه ای نه فقط مانع دستیابی ایران به بمب اتم نمی شود، بلکه راه را برای رسیدن ایران به بمب اتم هموار می کند.این توافق همچنین ممکن است یک مسابقه هسته ای در کل منطقه خاورمیانه به راه بیندازد و خطر جنگی وحشتناک را به شدت افزایش دهد.
نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی گفت: اسرائیل افزون بر این خواهان آن است که در هر موافقت نامه نهایی با ایران به طور روشن و بی هیچ ابهامی گنجانده شود که ایران حق موجودیت اسرائیل را به رسمیت می شناسد(!)


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد