Share/Save/Bookmark

کد مطلب :55310
تاریخ انتشار : يکشنبه 9 عقرب 1395 ساعت : 09:11:28
شبکه های ماهواره ای داعشی؛

حضور اعضای داعش در شبکه‌ ماهواره‌ای فارسی‌ زبان! +فیلم

یکی از اعضاء طرفدار داعش با حضور در شبکه ماهواره ای فارسی بی پروا به تبلیغ نمادهای گروه تروریستی داعش بر روی انگشتر خود در این شبکه می پردازد.
به گزارش خبرگزاری افغان ایرکا، یکی از شیوه های تبلیغی داعش برای جذب نیرو، استفاده از ابزارهای مناسب روز و تکنولوژی اطلاع رسانی الکترونیکی است.
بر همین اساس سایت ها و صفحات مجازی و پیام‌رسان های تحت موبایل فراوانی به ترویج اندیشه های باطل این گروه تکفیری می پردازند که خوشبختانه تعداد زیادی از این فضاها توسط پلیس فتا مسدودسازی شده است.
از فضاهای دیگر مورد استفاده گروه های تروریستی، شبکه های ماهواره ای است که بدون هیچ کنترلی، با حمایت مستقیم عربستان سعودی و برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس، بصورت کاملا آزاد، روزانه مشغول انتشار افکار تکفیری در میان جوامع اسلامی هستند.
شبکه های ماهواره ای وهابیت فارسی که مهمترین ابزار داعش برای نفرت پراکنی های مذهبی می باشد، به پایگاهی جهت یارگیری نیروهای داعش تبدیل شده و با شستشوی فکری مخاطبان اهل سنت خود، در جهت بر هم زدن امنیت ایران اسلامی گام بر می دارند.
فیلم پیش رو، به حضور یکی از اعضاء طرفدار داعش در شبکه ماهواره ای اشاره می کند که بی پروا، به تبلیغ نمادهای گروه تروریستی داعش در این شبکه می پردازد.
این مجری وهابی با افتخار انگشتری را در دستان خود کرده که اصلی ترین نماد گروه تکفیری داعش بر روی آن نقش بسته و با انتشار تصاویر این انگشتر در صفحات مجازی خود، ماهیت پلید خود را به نمایش گذاشته است.
گفتنی است با ظهور داعش، شبکه های وهابیت به دفاع از اقدامات تروریستی آنها پرداخته و آنان را نماینده واقعی اهل سنت معرفی می کردند.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد