Share/Save/Bookmark

کد مطلب :55884
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 قوس 1395 ساعت : 10:08:11
دشمنی وهابیت با شعائر حسینی؛

دروغ شاخ دار شبکه وهابی درباره تعداد زائرین اربعین +فیلم

مجری کم خرد وهابی با اظهار نظری عجیب می گوید: جمعیتی که در اربعین در کربلا حضور دارند، حدود 300 الی 400 و نهایتا 500 هزار نفر هستند!
به گزارش سرویس دینی افغان ايركا، حضور چشمگیر زائران ایرانی در کربلای معلا به منظور برگزاری مراسم اربعین حسینی در سالهای اخیر، انگشت تعجب همگان را در دهانشان قرار داده است به ویژه دشمنان این نظام که با تبلیغات گسترده خود، تلاش دارند روحیه دینداری و محبت مردم به اسلام را بخشکانند.
 در این میان شبکه های وهابی که توان دیدن این حضور را ندارند، با کینه ای دوچندان، تلاش دارند حضور مردم در کربلا را از دیدگاه مخفی نگه داشته و آنان را ناچیز قلمداد کنند.
برای نمونه در یکی از شبکه های وهابی، زمانی که مجری برنامه شاهد حضور میلیونی مردم در کربلای معلی می باشد، چاره ای جز انکار آن نداشته و با دروغهای شاخدار خود سعی می کند این از شکوه حضور زائران در کربلا بکاهد.
این مجری کم خرد وهابی با اظهار نظری عجیب، خود را روسیاه کرده و دشمنی وهابیت با محبت مسلمانان به اهل بیت(ع) را عیان می سازد. وی می گوید: جمعیتی که در اربعین در کربلا حضور دارند، حدود 300 الی 400 و نهایتا 500 هزار نفر هستند!
این سخن مجری وهابی در حالی است که حتی در سایت های بی طرف غربی نیز بر وجود جمعیت تقریبی 20 میلیون نفری زائرین اربعین در کربلا تصریح کرده اند.

دروغ شاخ دار شبکه وهابی درباره تعداد زائرین اربعین

 


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد