Share/Save/Bookmark

کد مطلب :60062
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اسد 1396 ساعت : 17:47:54

قاتلانی که ۵ کودک را با تیشه‌ تکه تکه کرده‌بودند به دام پولیس کابل افتادند

ریاست جرایم جنایی فرماندهی پولیس کابل اعلام کرد که دو جنایت کار و قاتل پنج کودکی که در ساحه تایمنی از مربوطات حوزه چهارم پولیس شهر کابل به شکل بیرحمانه و فجیعی به قتل رسیده بودند، توسط نیروهای پولیس شناسایی و بازداشت شدند.
حدود ده روز قبل خبری از جان باختن پنج کودک عضو یک خانواده در ساحه تایمنی شهر کابل منتشر شد و علت مرگ آنان برق گرفتی اعلام شده بود در حالی که این کودکان توسط دو شخص قاتل از بین برده شده اند.
پدر و مادر ۵ کودک قربانی شده می گویند که آنان در بیرون از منزل سر کار بودند دو شخص وارد خانه ای آنها در ساحه تایمنی از مربوطات حوزه چهارم پولیس کابل می شوند و ۵ کودک ۹ الی ۱۶ سال این خانواده را به شکل بیرحمانه و با تیشه تکه تکه کرده و سپس اجساد کودکان را می سوزانند.
در همین حال ریاست جرایم جنایی فرماندهی پولیس کابل اعلام کرد کرد که هیچ جنایت و جنایت کاری از چشم پولیس کابل پنهان نخواهد ماند.
براساس معلومات منبع، با در نظرداشت مسئولیت و مکلفیت وظیفوی و تعهدی پولیس به فامیل پنج کودکی که بیرحمانه و بشکل مرموز توسط دو نفر جنایتکار به قتل رسانیده شده بود، عاملان آن شناسایی و بازداشت شده اند.
پولیس کابل اعلام کرد که دو شخص بازداشت شده به جرم خویش اعتراف کرده اند.
تا کنون انگیزه این قتل مرموز مشخص نشده است.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد