Share/Save/Bookmark

کد مطلب :60105
تاریخ انتشار : جمعه 20 اسد 1396 ساعت : 16:51:23

رییس جمهور بعد از هر حادثه فقط حرف از انتقام می زند

اشرف غنی متاسفانه بعد از هر حادثه ای که اتفاق افتاد و در آنجا هم وطنانمان قربانی شد و به شهادت رسید و خانواده هایی داغدار شد، می آید و حرف از انتقام می زنند.
سیدعلیرضا محمودی آگاه مسایل سیاسی در برنامه «خط کابل» گفت: اشرف غنی متاسفانه بعد از هر حادثه ای که اتفاق افتاد و در آنجا هم وطنانمان قربانی شد و به شهادت رسید و خانواده هایی داغدار شد، می آید و حرف از انتقام می زند. آیا انتقام حوادث قبلی مانند چهارراه زنبق گرفته شد؟ آیا انتقام حوادث کابل گرفته شد؟ انتقام مسجدالزهرا و جوادیه هرات گرفته شد؟ و یا انتقام صدها حادثه ای که در آن خون جوانان ریخته شده است گرفته شد؟
وی ادامه داد: متاسفانه رییس جمهور ما و رهبران ما بیشتر شعار می دهند و همیشه دولت به یک شکلی، به خاطر بی کفایتی در مسوولین نهادهای امنیتی، بی توجهی و بی تدبیری ها، زمینه قتل و کشتار و فاجعه را فراهم می کند و زمانی که مخالفان مسلح حکومت و دشمنان مردم افغانستان مردم را به خاک و خون کشیدند و ساحاتی از کنترل دولت خارج شد، مردم آواره شدند و تمام دار و ندار و زندگی شان را که از دست دادند آنوقت رییس جمهور می آید پشت تریبون می گوید که من انتقام می گیرم و زمینه را هم برای دشمن آماده می سازد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد