Share/Save/Bookmark

کد مطلب :63025
تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 جدي 1396 ساعت : 09:44:03

مجلس اعلای اسلامی عراق: مردم ایران توطئه آمریکایی-صهیونیستی را خنثی می‌کنند

مجلس اعلای اسلامی عراق در بیانیه‌ای در خصوص آشوب‌های اخیر در برخی شهرهای ایران، تأکید کرد که رهبری و دولت و ملت ایران به زودی توطئه‌های آمریکایی-صهیونیستی را به شکست می‌کشانند.
مجلس اعلای اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای به آشوب‌های اخیر ایران واکنش نشان داد و شیوه سوءاستفاده از تظاهرات را برای ایجاد جنگ و درگیری را یادآور شد.
به نوشته پایگاه خبری شبکه السومریه، در این بیانیه آمده است: اتفاقات اخیر در جمهوری اسلامی ایران را دنبال می‌کنیم و رهبری و دولت و مردم ایران به زودی توطئه‌های آمریکایی-صهیونیستی را که قصد دارد در میان تمامی مردمان منطقه بی ثباتی به راه انداخته و با تمامی امکانات از درگیری‌های داخلی حمایت کند را با شکست مواجه می‌کنند.
مجلس اعلای اسلامی عراق همچنین دخالت‌های سیاسی و رسانه‌ای خارجی علیه کشورهای منطقه را محکوم کرد و آن را دخالتی آشکار در امور داخلی کشورها برای اجرای برنامه‌های تسلط بر منطقه دانست.
این بیانیه می‌افزاید: اینگونه دخالت‌ها با هدف ثبات زدایی است و جمهوری اسلامی به عنوان یک همسایه همواره از لحاظ سیاسی، اقتصادی و امنیتی حامی روند دموکراسی در عراق بوده است و مردم عراق فراموش نمی‌کند که چه کسی در خلال جنگ علیه تروریسم در کنارشان ایستاد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد