Share/Save/Bookmark

کد مطلب :63174
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 جدي 1396 ساعت : 12:08:08

حکمتیار بخاطر داعش سازی و تقویت آن آورده شده

امرالله صالح گفته است ما داعش را بعد از این یک نهاد داخل کشور می دانیم که نیروهایی به شمول آقای حکمتیار به خاطر داعش سازی و تقویت آن آورده شدند.
احمدسعیدی آگاه مسایل سیاسی در برنامه «تحول» معتقد است با آمدن حکمتیار وضعیت امنیتی چندین برابر بدتر شده است و افزود: ما قبلا از داعش به عنوان یک نیروی بیرون مرزی تشویش داشتیم. بعد از اینکه جناب آقای صالح گفتند ما داعش را بعد از این یک نهاد داخل کشور می دانیم. که نیروهایی به شمول آقای حکمتیار به خاطر داعش سازی و تقویت آن آورده شدند.
سعیدی، در خصوص داعشی هایی که در بند هستند و به حکمتیار ربط دارند بیان داشت: از دادستان کل افغانستان تقاضا می کنم که هیاتی را به روند ثبت بفرستند تا روند ثبت طوری که اظهار کرده اند لیستی را بدهد که چرا این داعشی هایی که در بند شده اند در اطراف آقای حکمتیار بوده اند؟ حکمتیار جواب بدهد. دوم، اگر آقای امرالله صالح به اینها تهمت می بندد باید مجازات شود اما گر تهمت نیست و راست است و دولت در مقابل آن خاموش است مسوول است و مردم حق دارند شک کنند. اگر دولت این پرده ابهام را از دامن خود بیرون نکند ما حق داریم بگوییم که دولت خودش کاسه ای زیر نیم کاسه دارد و در کشتن مردم شریک است.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد