Share/Save/Bookmark

کد مطلب :63598
تاریخ انتشار : شنبه 7 دلو 1396 ساعت : 20:04:54

دوستم در واکنش به رویداد خونین امروز کابل: بعد از برگشت به وطن انتقام خون هموطنانم را می‌گیرم

معاون‌اول ریاست جمهوری در واکنش به رویداد خونین امروز کابل گفته است که بعد از برگشت به وطن انتقام خون هموطنانش را از ترویستان و دشمنان خواهد گرفت.
جنرال‌عبدالرشید دوستم، معاون اول ریاست جمهوری، طی پیامی گفته است که او از حمله انتحاری امروز که منجر به شهادت ده‌ها تن از شهروندان شده‌ سخت متأثر شده‌است.
آقای دوستم افزوده است: او از همه مصایبی که به افغان‌ها وارد می‌شود، شدیداً رنج می‌برد و راضی به دیدن چشمان پراشک شهروندان کشور نیست.
پیام دوستم در ادامه گفته است: "همچنانکه به شما وعده تأمین امنیت و برچیدن بساط دهشت و وحشت را داده بودم؛ اینک بار دیگر تکرار می‌کنم که در این راستا آماده خدمت‌گزاری هستم".
در پیام تاکید شده است: "هر زمانیکه فرصت بازگشت به وطن برایم مساعد شود، انتقام خون هموطنم را از دشمنان دهشت افگن و زبون خواهم گرفت".
دوستم؛ نهادهای امنیتی و کشفی را نیز متهم به غفلت و کم‌کاری کرده و گفته است که این کم‌کاریها باعث شده تا دشمن در عقب دروازه های وزارت داخله نفوذ کند و مردم را آماج حمله موتر بم قرار دهد.
معاون اول ریاست جمهوری، ابراز امیدواری کرده که رهبران کشور به این مسأله توجه کرده و با گماشتن افراد مدبر، مسلکی و تحصیل یافته در نهادهای امنیتی و کشفی، به این مشکل پایان دهد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد