Share/Save/Bookmark

کد مطلب :63955
تاریخ انتشار : سه شنبه 24 دلو 1396 ساعت : 15:31:38

احمد ولی مسعود: یکساعت عمر بیشتر حکومت خیانت است

شاید رهبران حکومت به آنچه طی سالها در راستای آجنداهـاى شخصی خود انجام داده اند، احساس پیروزی نمایند، اما دریغا که درد و رنج چندین نسل را برای سالیان دراز بیمه کردند.

احمد ولی مسعود رییس بنیاد احمد شاه مسعود روز دوشنبه 23 دلو 96 در صفحه رسمی اش نوشت که از امروز تا اول جوزای سال پیش رو، 100 روز است و عمر حکومت موجود قانونا به پایان می رسد و یک روز و یک ساعت بیشتر از آن خیانت به مردم تلقی می شود.

مسعود بیان کرده است که تاریخی ترین فرصت طلایى افغانستان طى سه سال و نیم اخیر بمنظور شکستن تابوى انحصار، تبعیض و تمامیت خواهـى، در رسیدن به آرمان شهر عدالت و مسیر تازه در سپهر سیاسی کشور بدست رهبران دولت موجود برباد رفت.

وی افزود:در دو سال اول حکومتدارى شان، بگو مگو هـاى بى حاصل در تقسیمات میکانیکی چوکى هـا و حالا در این فصل پایانى قدرت، تفاهـم بخاطر قاپیدن یک دَور جدید قدرت، هـمه امکانات و فرصت های یک نسل را سوزاند و کشور را به زانو نشانید و دروازه های امید یک ملت را برای مدت نامعلوم بست.

رییس بنیاد احمد شاه مسعود تصریح کرد:اکنون وعده های فریبکارانه رهبری حکومت بخاطر آزاد کردن توافقنامه (حق رأی به گروگان گرفته شدۀ میلیون ها انسان) و موازى به آن تلاش در تشویق عده از رهبران سنتی، هر دو از یک آبشخور آب میخورند، و آن تحمیل حکومت ذلت بار و غیر مشروع شان براى چند سال دیگر می باشد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد