Share/Save/Bookmark

کد مطلب :64536
تاریخ انتشار : سه شنبه 22 حوت 1396 ساعت : 09:13:07

در اعتراض به کشته شدن یک صراف در کابل تظاهرات شد

ده ها تن در کابل، در اعتراض به قتل یک صراف از سوی افراد مسلح ناشناس در کابل، تظاهرات کردند و از مسئولان نهادهای امنیتی خواستند که به این رویداد با جدیت رسیدگی کنند.

معترضان که شمار آنان به ۱۰۰ تن می رسید، حوالی ساعت سه بعد از ظهر روز گذشته، جنازۀ مقتول را به چهار راهی پل محمود خان در مجاورت وزارت دفاع که یک ساحه مزدحم است، انتقال داده و خواستار تامین عدالت  شدند.

ببرک صافی پسر مقتول گفت که پدرش(زیرک صافی) که یک مرد بزرگسال بود، شب گذشته هنگام برگشت از یک مهمانی، در نزدیک خانه اش در جاده سوم کارته نو، از سوی افراد مسلح ناشناس هدف قرار گرفته شده است.

به گفته وی، مهاجمان ضمن متوقف ساختن موتر پدرش، او را کشته و پول های همراهش را با خود برده اند.

ببرک صافی در مورد مقدار پول های به سرقت برده شده، معلومات نداد؛ اما گفت که از حکومت می خواهد مهاجمان را بازداشت و آنان را به سزای عمل شان برساند.

داوود امین قوماندان امنیه کابل که در جمع معترضان حضور یافته بود، وعده سپرد که مهاجمان را به زودترین فرصت بازداشت و پروندۀ شان را برای پیگیری بیشتر به نهادهای عدلی بسپارد.

معترضان بعد از تعهد قوماندان امنیه در زمینۀ رسیدگی به این قضیه، جسد را برای خاکسپاری از آنجا انتقال دادند و راه های اطراف به روی تردد مردم باز شد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد