Share/Save/Bookmark

کد مطلب :65370
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 ثور 1397 ساعت : 18:25:14

مراد علی مراد جنرال پرستارۀ دولت غنی با هواداران خود چه خواهد کرد؟

بسیاری برای شایعۀ برکناری مراد علی مراد هیاهو به پا کردند که او را در یک روند تبعیض آمیز قومی حذف کردند، سپس طراحان انتشار شایعات سیستماتیک برکناری مراد علی مراد را تکذیب کردند.

طراحان خنثی کردن آشوب و بازیگران انحراف افکار عمومی به خوبی می دانستند که انگشت بر کدام نقطۀ درد بگذارند تا دردی مضاعف تر و هولناکتر را خاموش سازند.
همه چیز به حالت اول خود برگشت، جملۀ کوتاه غوغا برانگیز شایعه خوانده شد و مراد علی مراد همچنان بر چوکی نرم معینیت وزارت داخله جلوس نمود.

اکنون هواداران مراد علی مراد ثابت کردند که در خبرهای مبتنی بر واقعیت یا شایعه پشت او ایستاده اند؛ اینبار باید دید که جنرال پرستارۀ دولت غنی در پاسخ به این احساسات چه خواهد کرد، آیا خاموش خواهد بود تا همه چیز رنگ فراموشی به خود گیرد یا کاری خواهد کرد که در تاریخ به ماندگار بماند.

مراد علی مراد می تواند اندکی با مردم باشد، با کسانیکه در فضای مجازی به نفع او گلو پاره کرده اند، برای او کار سختی نخواهد بود که طراحان حمله به برچی را افشا و یا بازدداشت نماید.

اینجا کمی به اندازۀ تقلا کردن کودکی در میان خون و یا دست و پنجه نرم کردن کسی با مرگ جسارت کند و در مقابل یک پروژۀ خونین بایستد ولو این پروژه از سوی کسانی باشد که شاید در میان محافل سیاسی به سوی او لبخندهای مصلحت آمیز از جنس نفرت می زند.

آقای مراد علی مراد ! مردان قهرمان فقط با ستاره های پر زرق و برق روی شانه هایشان قهرمان نمی شوند؛ قدمی به جلو کمی حس می خواهد، حسی شبیه عبدالخالق....


  مهدی ثاقب

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد