Share/Save/Bookmark

کد مطلب :66043
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 جوزا 1397 ساعت : 09:30:53

دوئل عشقی دو ایرانی به خاطر زن افغانستانی

مرد جوان که رقیب عشقی‌اش را با 17ضربه چاقو به‌قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری ولایت البرز ایران پای میز محاکمه ایستاد.

رسیدگی به این پرونده از سال 92به‌دنبال جنایت خونین در یکی از محله‌های شهر کرج شروع شد. در تماس تلفنی با مرکز پیام پلیس 110 اعلام شد که مرد جوانی در اثر اصابت چاقو جان باخته است.

بازپرس به‌همراه کارآگاهان جنایی در محل جنایت حضور یافته و با جسد مرد 34ساله‌ای به‌نام فرشید روبه‌رو شدند، با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد وی در اثر 17ضربه چاقو جان باخته است.

همسر افغانستانی مقتول در بازجویی‌ها راز جنایت را این‌گونه فاش کرد: من پس از جدایی از مقتول با مرد جوانی که دوست او بود ازدواج کردم اما مدتی نگذشت که او سرناسازگاری گذاشت و من چون حق طلاق داشتم طلاق گرفتم و دوباره با همسر سابقم ازدواج کردم، مهران روز حادثه به خانه‌مان آمد و شوهرم را با چاقویی که در دست داشت کشت.

او به من اتهام می‌زد که پس از جدایی با همسر اولت رابطه داشتی و این فرزندی که من دارم از او است؛ درحالی که این موضوع واقعیت نداشت. با ادعاهای زن جوان، ضارب دستگیر شد.

او در همان بازجویی‌های نخستین قتل را به گردن گرفت. متهم صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری ولایت البرزبه ریاست قاضی هدایت رنجبر و قاضی یزدان‌پور پای میز محاکمه ایستاد.

در آغاز جلسه اولیای دم قصاص متهم را خواستار شدند، آنگاه متهم در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خودش گفت: من قبول دارم که مقتول را کشته‌ام اما برای کشتن او دلیل دارم. من بارها به شوهر سابق همسرم گفته بودم که دست از سر زندگی من بردارد اما دست‌بردار نبود.

تا اینکه پس از اختلاف‌های شدید با لاله او به خاطر حق طلاقی که داشت از من جدا شد، وقتی فهمیدم دوباره به سراغ همسر سابقش رفته بد جوری عصبانی شدم. این بود که سراغ مقتول رفتم، با هم درگیر شدیم برای همین با چاقویی که داشتم او را کشتم یادم نمی‌آید چند ضربه به او زدم....پس از اظهارات متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.


  روزنامه ایران

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد