Share/Save/Bookmark

کد مطلب :68038
تاریخ انتشار : يکشنبه 1 ميزان 1397 ساعت : 13:36:33
سهوی بود یا عمدی؟!

عکس: خطای فاحش شبکه سعودی در پوشش خبر حمله تروریستی اهواز ایران

شبکه خبری العربیه الحدث، هنگام پوشش خبری حادثه تروریستی اهواز ایران، خطایی فاحش مرتکب شد.

این شبکه خبری که کشور تامین کننده مالی آن، متهم اصلی در هدایت و حمایت از این حمله تروریستی و حملات مشابه در منطقه است، در تحلیل خبرهای رسیده از ایران دچار سردرگمی شد و رئیس جمهوری ایران را به "اشتباه"، سخنران مراسم رژه اهواز معرفی کرد!

العربیه که گویی گردانندگان آن نمی دانند در اغلب شهرهای ایران رژه سالگرد دفاع مقدس برگزار می شود، در طول زمان پخش برنامه "خبری-تحلیلی" پیرامون حادثه تروریستی روز شنبه در اهواز، بارها در تحلیل های خود و در نوار زیر تصویر، "رئیس جمهور ایران" را به عنوان یکی از حاضران در جایگاه اهواز معرفی کرد!! هرچند احتمال زیاد وجود دارد که این اشتباه العربیه "عمدی" باشد، تا اقدام مذبوحانه تروریست های مورد حمایت خود را "مهم" جلوه دهد و وانمود کند که آنان توانسته اند سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را بر هم بزنند و به جایگاه سخنرانی وی نزدیک شوند!

الحدث در ادامه و در اقدامی گستاخانه، با سخنگوی گروهک تروریستی الاحوازیه که در پایتخت دانمارک اقامت دارد، تماس تلفنی برقرار کرد و وی بار دیگر رسما مسئولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفت و مدعی شد که تمامی قربانیان حادثه، نظامی بوده اند!


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد