Share/Save/Bookmark

کد مطلب :68302
تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 ميزان 1397 ساعت : 08:36:53
گزارش تصویری؛

حمایت گسترده هزاران نفر از مردم بهسود از جبهه مقاومت و قوماندان علی پور

قوماندان علی پور و برخی از افراد وابسته اش دیروز (سه شنبه ۱۷ میزان) در میان هزاران نفر از مردم بهسود ولایت میدان وردک یک بار دیگر حضورش را در جبهه مقاومت اعلام کرد.

در این گردهمایی گسترده که با حضور اقشار مختلف مردم بهسود در حصه اول بهسود صورت گرفت، مردم با شعار «به حمایت از علی‌پور و جبهه مقاومت چون کوه بابا ایستاده‌ایم» از قوماندان علی پور استقبال کردند.

این گردهمایی در ادامه حمایت گسترده‌ی مردمی ولایات بامیان، غور و دایکندی امروز هزاران نفر از مردم با عزت بهسود با برگزاری همایش مردمی حمایت شان را از جبهه مقاومت و فرمانده علی‌پور اعلان کرده اند.


قوماندان علی پور دیگر تنها نیست!
بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند که اگر علی پور جنایت کار بود امروز هزاران نفر در بهسود از او استقبال نمی کرد.

علی مظفری: نظر بعضی نفرات وزارت داخله که انعکاس دهنده تصمیم سران حکومت می باشد و در روزنامه ۸ صبح نشر شده است نشان دهنده اینست که حکومت از قتل و عام زن و کودک بیگناه لعل نه تنها پشیمان نیست بلکه تصمیم به خلق فاجعه دیگر دارد.

عکس هایی از استقبال مردم از قوماندان شمشیر نشان دهنده اینست که نه تنها او دزد و مردم آزار نیست بلکه او مدافع مردم است و در قلب مردم جای دارد. حضور پرشور مردم در استقبال علیپور پیام روشنی به حکومت است. لذا حکومت نباید یکبار دیگر اشتباه خود را تکرار نماید و بخواهد به قوماندان صدمه برساند.

  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد