Share/Save/Bookmark

کد مطلب :69371
تاریخ انتشار : شنبه 24 قوس 1397 ساعت : 06:35:38

مردم هرات: جوان منتقد رییس جمهور را رها کنید

روز پنج شنبه گذشته 22 قوس در تالار مولانا انتقاد هایی از عملکرد رییس جمهور و یارانش بوسیله یک جوان بیان گردید که بدبختانه با واکنش غیر انسانی نگهبان ها و مسوولین مواجه گردید.
قرار اطلاع این جوان مورد ضرب و شتم قرار گرفثه و با سر و روی خون الود بجای نا معلومی انتقال گردیده و تا کنون اطلاعی در دست نیست.

رییس جمهور مانند همه شهروندان کشور قابل نقد است. غیر مسوول و واجب الاحترام نیست. هر شهروند ازاد است نظریات و عقاید خود را بیان کند. قانون این حق را به همه یکسان داده است.
رییس جمهور و حکومت وظیفه دارند تا قانون را بر همه یکسان تطبیق کنند. حالا این شخص در روبروی پاسداران قانون به چنین سرنوشتی مبتلا میگردد. جای تعجب است.

من و یارانم این شخص را نمی شناسیم اما وظیفه خود میدانیم از هرکسیکه مظلوم واقع میگردد دفاع و هر کسی را که قانون شکنی نموده و ظلم نماید محکوم کنیم.
ما تا کنون با درنظرداشت وضع شکننده کشور چشمهای خود را بر روی بسیار ناهنجاری ها بستیم و یاران و مردم را به تحمل و صبر دعوت نمودیم. مثل اینکه بردباری مردم این شیفتگان قدرت را مغرور ساخته تا مرتکب چنین عمل ننگین و شرم اوری در مقابل یک شهروندی که درد دل میلیون ها هموطن را ابراز میداشت شوند.

از مسولین ملکی و نظامی خواهشمندیم هرچه زودتر این همشهری ما را رها سازند. در غیر ان ما مردانه بداد خواهی پرداخته و وارد خیابان ها میگردیم و عواقب ان متوجه مسوولین خواهد بود.
بیاد داشته باشید که جرقه ها عامل اتش سوزی های بزرگ میگردد...


  نور احمد برزین خطیبی

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد