Share/Save/Bookmark

کد مطلب :72232
تاریخ انتشار : جمعه 3 جوزا 1398 ساعت : 10:33:39

رهبر خطرناک‌ترین گروه‌ مافیایی در کابل به دست پولیس کشته شد

وزارت امور داخله با نشر خبرنامه‌ای از کشته شدن خطرناک ترین سردسته یک گروه سازمان یافته شبکه های جرمی با سه تن از افرادش در کابل خبر می دهد.

نصرت رحیمی سخنگوی وزارت امور داخله می گوید شام روز گذشته این گروه بسیار خطرناک مافیایی در درگیری مستقیم با پولیس کشته شدند.

آقای رحیمی می گوید “عنایت قچی” خطرناک ترین رهبر یک گروه مافیایی جنایت کار که در بسیاری از جرایم سازمان یافته در شهر کابل دست داشت با سه تن از افرادش در جریان یک درگیری رو در رو با پولیس، در منطقه پغمان کابل کشته شد.

وی می گوید”عنایت قچی” رهبری این شبکه مافیایی خطرناک را بر عهده داشته و در بسیاری از جرایم جنایی سازمان یافته به شمول اختطاف، ترورهای سازمان یافته،سرقت های مسلحانه و چپاول  در کابل مسوول اصلی بوده است.

 او افزود این گروه مافیایی پیش از این نیز چندین بار با پولیس درگیر شده بودند و از اهداف مهم وزارت داخله به شمار می رفتند.

آقای رحیمی گفت، عنایت قچی و با هفت تن از افرادش شام روز پنجشنبه با هفت تن از افرادش، یک عراده موتر هایلکس را دزدیده و فرار کردند که با تعقیب پولیس مواجه شدند و در مربوطات ولسوالی پغمان در یک درگیری مستقیم با پولیس، عنایت قچی و سه تن از افرادش کشته شده و چار تن دیگر از همکارانش توسط پولیس بازداشت شدند.

نام عنایت قچی پیش از این نیز در فهرست ۱۳ نفری جرایم سازمان یافته در کابل که توسط وزارت داخله نشر شده بود دیده می شد و از افراد تحت تقیب پولیس بود.

آقای نصرت رحیمی می گوید در بیست روز گذشته ۶۹۰ تن در پیوند به ۵۳۴ قضیه جرمی در مرکز و ولایات بازداشت شده اند که ۲۴۸ تن این افراد در کابل بوده و ۱۸ نفر شان متهم به جرایم سازمان یافته اند.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد