Share/Save/Bookmark

کد مطلب :73083
تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 سرطان 1398 ساعت : 09:23:01

بریدن گلوی نوجوان ۱۷ ساله مسلمان به جرم زمزمه کردن آواز

قاتل سفیدپوست آمریکایی در فروشگاه زنجیره ای در آریزونا گلوی یک نوجوان مسلمان ۱۷ را برید. وی مدعی شد که این نوجوان آواز تهدیدآمیزی می خوانده است.

به نقل از دیلی صباح، یک نوجوان 17 ساله مسلمان  در فروشگاه زنجیره ای در  حومه شهری آریزونا در آمریکا به جرم شعر خواندن، توسط یک مرد سفید پوست کشته شد.

پلیس شهر پیوریا در آریزونا میکائیل آدامز را به جرم قتل درجه اول در اوایل روز پنج شنبه بازداشت کرد. آدامز با یک چاقوی جیبی و خون بر روی لباسش و بدنش در محل مشاهده شده بود و دو روز پیش از حادثه چاقوکشی از زندان آزاد شده بود.

جلسه دادگاه رسیدگی به این قتل در 15 جولای برگزار می شود. طبق گفته شاهدین عینی،  آدامز پشت سر الامین جوان مقتول رفته، او را از ناحیه گردن گرفته و یکباره و بدون هیچ دلیلی گلوی او را بریده است.

طبق گزارش پلیس شاهد دومی نیز این حادثه را دیده است. تصاویر دوربین های مداربسته نیز نشان می دهند که این نوجوان  در حالی که به شدت خونریزی داشته است از مغازه بیرون دویده و یکباره از هوش می رود. وی در بیمارستان محلی درگذشت. پزشکان اعلام کرده اند که جراحات وی در ناحیه گردن بسیار شدید بوده اند.

قاتل به قتل این نوجوان مسلمان اعتراف کرده و ادعا کرده که موسیقی رپی که قربانی زمزمه می کرده باعث شده احساس ناامنی کند. دادستان های منطقه گفته اند که این پرونده یک جنایت نفرت محور می باشد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد