Share/Save/Bookmark

کد مطلب :77297
تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 حوت 1398 ساعت : 11:11:37

ازمردان میترسم حتی در فیس بوک

بله درست خواندید از آن عده از مردان  که کارشان فقط خالی کردن عقده هایشان هست ،میترسم ؛ اگر در کوچه ای در کنارت باشند با احساس امنیت نمیتوانی به تنهایی رد شوی، اگر در خانه باشند نمیتوانی از حق و حقوق خودت دفاع کنی، اگر در هرجایی باشند هدفشان فقط یک چیز هست خالی کردن عقده هایشان!!!

آنها حتی وقتی در فیس بوک هم هستند حتی در دنیای مجازی هم آدم را راحت نمیگذارند.

متاسفم به این نوع از مردان که تا این حد فرهنگ پایین دارند، مردانی که هیچ چیز از زن را بجز افکارات هوس بازی شان نمیبینند.

مردان بی غیرتی که تا حرف ازناموس خودشان می شوند رگ غیرت شان باد می کند و جبهه میگیرند و ناموس پرست میشوند ولی وقتی پای زنان دیگر به میان می آید حاضرند هرنوع آزاری را در حق ناموس دیگران روا دارند...

همه اینها نشانه عقب افتاده بودن کشورهاست... .

چیزهایی که مینویسم فقط و صرفا مربوط به من نیست این اتفاقات برای دختران بسیاری از هم وطنانم می افتد.

فراموش نکنید در خاورمیانه و خصوصا در افغانستان مردانی که برای انسانیت ارزش قائل نمیشوند و نمیتوان آنها را از سر میزان تحصیلات و ظاهرش شناخت؛ اعمال شان آنها را معرفی خواهند کرد.

آن دسته از مردان هوسباز با شما هستم آری با خودتان هستم، شما باید افکارتان را ببرید به شکنجه گاه های داعش و طالب  و تبعیدش کنید‌.

به جای خالی کردن عقده های تان در فضای مجازی و در یا آزار رساندن به زنان و دختران، کمی روی فرهنگ خودتان کار کنید.

شاید  مزاحمت های این چنینی برای زنان و دختران از نظر شماخیلی کار عادی بنظر بیاید و یا حتی گاها برای لذت و یا تفریح این کار را انجام دهید، اما بدانید و آگاه باشید که با انجام این کارهای ناشایست روح یک زن را می ازارید و ...

امیدوارم از این به بعد پیامهایی که هدفشان ازار روحی جنس ظریف زن هست اتفاق نیفتدو زنان حداقل بتوانن در فضای مجازی ازاد باشند.


  نویسنده آصفه ستانکزی

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد