Share/Save/Bookmark

کد مطلب :78910
تاریخ انتشار : پنج شنبه 1 جوزا 1399 ساعت : 10:19:05
بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین؛

بزودی ارتش مقاومت اسلامی در مسجدالاقصی اقامه نماز خواهد کرد

امام خمینی(ره) با درک دقیق اهداف استعمار از تاسیس اسرائیل در قلب جهان اسلام؛ پیکان اعتراضات و حملات نهضت اسلامی را این رژیم منحوس نشانه رفت و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همچنان آزادی فلسطین و قدس را نشانه رفت و با اعلام روز جهانی قدس استمرار این نشانه روی را تضمین کرد.


جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را به شرح ذیل صادر کرد:

 بسم الله الرحمن الرحیم
فلسطین؛ این پاره تن اسلام؛ قریب یک قرن است در اشغال است و ملت فلسطین 72 سال است که از طعم تلخ آوارگی و زندگی تحت شرایط تبعیض اعمالی رژیم اشغالگر صهیونیستی رنجورند. هدف اصلی جریان استعمار از اشغال فلسطین و تحمیل رنج اشغال و آوارگی بر ملت تاریخی فلسطین و نیز تاسیس یک رژیم پادگانی و تروریستی از تجمیع صهیونیست ها در آن؛ ممانعت از شکل گیری تمدن نوین اسلامی است و به همین دلیل ضمن ایجاد دولت یهودی در فلسطین حمایت های همه جانبه ای از این رژیم تروریستی را در دستور کار قرار داده اند.

امام خمینی(ره) با درک دقیق اهداف استعمار از تاسیس اسرائیل در قلب جهان اسلام؛ پیکان اعتراضات و حملات نهضت اسلامی را این رژیم منحوس نشانه رفت و پس از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان آزادی فلسطین و قدس را نشانه رفت و با اعلام روز جهانی قدس استمرار این نشانه روی را تضمین کرد.

امسال در شرایطی روز جهانی قدس را گرامی می داریم که جهان با همه گیری بیماری کورنا درگیر است و البته رژیم صهیونیستی وجرین استعمار به رهبری شیطان اکبر امریکا با ارائه «معامله قرن» یکسره سازی اشغال فلسطین را دنبال می کنند. اما ملل مسلمان منطقه واهالی حریت جهان نیز با درک شرایط جدید؛ ابتکار عمل به خرج داده و خلاف سال های گذشته روز جهانی قدس را منحصر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نکرده و هر روز رمضان را به مثابه روز جهانی قدس تلقی کرده و فلسطین حضور پر رنگی در گفتمان های شبکه های اجتماعی پیدا کرد.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس؛ (این راهبرد اساسی امام خمینی(ره) برای نه تنها حمایت بلکه معاونت در تلاش های آزادی بخش فلسطین؛) اقدامات رژیم صهیونیستی و دولت تروریست امریکا در تحمیل شرایط جدید بر جغرافیای فلسطین و منطقه از طریق معامله قرن که از آن تعبیر به یوم النکبه جدید می شود؛ را شدیدا محکوم کرده و از ملل مسلمان و آزادی خواهان جوامع مصرا خواستار است تا همچنان حساسیت خود را در ارتباط با فلسطین و تحولات آن استمرار بخشند و بی تردید در زمانی که چندان دور نیست و باید گفت بسیار قریب نیز است؛ شاهد فلسطین آزاد و جهان بدون صهیونیسم و بدون شیطان اکبر خواهیم بود جهانیان اقامه نماز ارتش مقاومت اسلامی در مسجد الاقصی را به تماشا خواهند نشست.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد