Share/Save/Bookmark

کد مطلب :81217
تاریخ انتشار : شنبه 26 ميزان 1399 ساعت : 08:46:09

رییس‌جمهور ‌غنی مسوولیت رسیدگی به مسایل امنیتی کابل را به امرالله صالح سپرد

در حالی که وضعیت امنیتی هر روز در شهر کابل، وخیم تر می شود، امرالله صالح معاون رئیس جمهور گفته که از امروز رسیدگی به مسایل امنیتی کابل را به طور مستقیم بر عهده می گیرد.
 
امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری شب گذشته در فیسبوکش نوشت که "بر اساس هدایت ریاست جمهوری سر از فردا (شنبه) رسیدگی به مسایل امنیتی کابل را به طور مستقیم برای چند هفته  به دوش می گیرم."
 
او نوشته است که "من در راه تطبیق قانون به خاطر تامین امنیت مردم، مقوله و چیزی را به اسم مصلحت و ترحم بر جنایتکار در قاموس خویش ندارم. به وظایف و مسوولیت های دیگر خویش همانند گذشته خواهم رسید."
 
معاون رئیس جمهور گفته که تطبیق میثاق امنیتی بخشی از این برنامه  خواهد بود.
 
صالح نوشته است که "کابل را مانند کف دست خویش بلد هستم. تمام وظایف و مسوولیت های دیگرم همانند سابق به صورت عادی اجرا خواهند شد. شما مطمین باشید. فهرست دزدها، اوباش، مردم آزار، باج گیرها، قانون گریزها، غاصب های املاک عامه و مردم، مجرمین متکرر که زیر پوشش فعالیت دارند و زورگویان به ظاهر قانون پسند همه و همه از قبل ترتیب گردیده است."
 
این اظهارات آقای صالح در حالی مطرح می شود که جرم و جنایت در پایتخت هر روز افزایش می یابد. هفته گذشته یک داکتر جوان در کابل، توسط افراد ناشناس به قتل رسید و برادرش نیز زخمی شد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد