Share/Save/Bookmark

کد مطلب :80779
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 سنبله 1399 ساعت : 17:03:12
اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی:

عادی سازی روابط یا برقراری ارتباط با رژیم اشغالگر قدس، قابل توجیه نمی باشد و محکوم است

دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در واکنش به  عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس تصریح کرد: هرگونه عادی سازی روابط یا برقراری ارتباط با رژیم اشغالگر قدس، قابل توجیه نمی باشد و این سکوت بر پایمال شدن حق فلسطین محکوم است.

در این بیانیه علی کریمیمان متذکر شده است که در روزهای اخیر شاهد یک توطئه سیاسی، امنیتی و حقوقی علیه مسئله فلسطین بوده ایم و تلاش شده است که حق طبیعی ملت فلسطین پایمال گردد. برخی از کشورها، هروله کنان به دنبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند و کلیه عرف ها،ارزشها و قوانینی که حقانیت ملت فلسطین را تایید می کند، زیر پا گذاشته و چشم بر جنایات و ظلم صهیونیست ها علیه ملت فلسطین بسته اند، و این خود، نماد بزرگترین ظلم در تاریخ است .

اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در این بیانیه این تجاوز پست و رفتار شرم آور را محکوم کرده، ضمن تاکید بر مواضع ثابت خود، خاطر نشان کرده است  ما حمایت خود را از ملت عزیز فلسطین، مقاومت مردمی در دفاع از حق فلسطین، مقابله با اشغالگران برای بازگرداندن کلیه زمین های اشغالی و بازگشت آوارگان و برقراری دولت فلسطین را اعلام می داریم.

دبیر کل اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی ضمن دعوت به پویش بزرگ رسانه ای در محکومیت عادی سازی روابط با اشغالگران صهیونیستی و همبستگی سیاسی، رسانه ای و فرهنگی با مساله فلسطین و ملت فلسطینی، خواستار تلاش‌ های مخلصانه در حمایت و نصرت ملت فلسطین  شد

علی کریمیان از کلیه رسانه های عربی و جهانی خواست تا موضع گیری‌های خود را در حمایت از ملت فلسطین و مساله به حق آ نها اعلام کنند و از  ملت ها، موسسه های فرهنگی و سیاسی، قشرهای مختلف اجتماعی و حزبی، گروه های  سیاسی و مرجعیت های دینی در جهان عرب و اسلام برای حمایت و همبستگی با مساله فلسطین و ملت فلسطینی دعوت به عمل آورند.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد