خوش آمدید

 • Chrysanthemum
  اطلاعیه شماره 2: نوبت دهی اینترنتی و سرشماری مهاجرین فاقد مدرک در ایران
  جاماندگان از مرحله اول طرح سرشماری می توانند در تاریخ های فوق جهت اخذ نوبت از دفاتر کفالت،کافی نت ها و منزل در صورتی که امکان اسکن مدارک و عکس دارند و از طریق اینترنت نسبت به اخذ نوبت اینترنتی اقدام نمایند و زمانبندی قبلی اعلام شده ، به منظور تسهیل زمان حضور اتباع مشمول طرح ، لغو می گردد .
 • Desert
  جزئيات كامل گام دوم طرح سرشماري اتباع فاقد مدرك افغانستاني
  بر اساس اطلاعيه اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت كشور ايران ، گام دوم طرح شناسايي اتباع غير مجاز افغانستاني ساكن ايران ، در سه گروه اتباع داراي مدارك نامعتبر و يك گروه مشمولين جامانده از مرحله اول سرشماري ، از تاريخ ٩٦/٠٥/١٧ لغايت ٩٦/٠٦/٠٦ با اخذ نوبت اينترنتي در دفاتر كفالت انجام مي گردد .
 • Hydrangeas
  شروع گام دوم سرشماري اتباع فاقدمدرك افغانستاني از سه‌شنبه ١٧ اسد/مرداد
  مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی از آغاز مرحله دوم طرح سرشماری اتباع افغانستانی غیر مجاز در این ولایت و سراسر ایران خبر داد و اظهار داشت: این طرح از روز سه شنبه هفته جاری هفدهم ماه اسد/ مرداد با نوبت دهی به متقاضیان وارد مرحله اجرایی می شود.
 • تصاویری از آزادی خانواده‌های اسیر در میرزاولنگ سرپل
 • ورود رئیس جمهور غنی به تهران به روایت تصویر
 • مراسم تشییع جنازه شهدای مسجد جوادیه هرات
پشت صحنه سناریوی میرزااولنگ اریانا سعید در دفاع از اجرای کنسرتش در روز جشن ملی، از تلویزیون ملی به علمای کشور توهین کرد ماجرای سلاخی و گروگان‌گیری زنان و دختران شیعه در «میرزاولنگ» کذب است/حتی یک نفر هم نزد طالبان اسیر نیست از ایشچی دوستم تا ایشچی عطا مراسم گرامیداشت شهدای میرزاولنگ در تهران برگزار می شود توزيع تذكره تابعيت براي مهاجرين در کنسولگری افغانستان در مشهد دغدغه خیابانی زنان؛ عبور از جاده‌های کابل که شبیه جاده‌های مرگ اند شایعه یا حقیقت؛ فساد اخلاقی رییس حوزه کابل و سمنگان (عکس) خودکشی زن بیرحم بعد از کشتن دو فرزندش +عکس داعش ده‌ها زن را به عنوان «بردۀ جنسی» از میرزا اولنگ ولایت سرپل ربود میرزاولنگ دوباره سقوط کرد نامه طالبان به ترامپ: از افغانستان خارج شوید و ما را مجبور نکنید از حریفان‌تان کمک بگیریم رییس‌جمهور هیئتی را به منظور بررسی بازداشت مهمند به بلخ فرستاد میرزا اولنگ کاملا به تصرف نیروهای امنیتی درآمد رییس‎جمهور: اگر در وزارت داخله اصلاحات نیاید بودجه آن را نمی‎دهم
شش ساله بودم دشوار ترین کار برایم عبور از جاده‌ها بود و همیشه از یکی کمک می‌خواستم تا مرا از جاده عبور دهد، چون احساس ترس داشتم از موترهای که در جاده بودند و با سرعت می‌گذشتند. می‌ترسیدم زیر موتر شوم و زندگی ام را از دست بدهم.
در گام دوم طرح شناسايي اتباع غير مجاز مدرك شناسايي(مثل كارت امايش جديد و يا تمديد رواديد و اقامت) صادر نمي شود ، بلكه اتباع غيرمجاز مشمول طرح فقط سرشماري و شناسايي مي گردند . اين طرح زمانبر است و مراحل مختلفي دارد.
این روزها در میرزاولنگ ولسوالی صیاد از توابع ولایت سرپل فاجعه دردناک انسانی رخ داده است. وقوع جنایتی بزرگ که توسط گروه‌های خودسر و تروریست باعث قتل و کشتار کودکان، زنان، کهن‌سالان و افراد بی‌گناه غیر نظامی شده است این فاجعه انسانی در هیچ دین و آیینی پذیرفتنی نیست.
جاماندگان از مرحله اول طرح سرشماری می توانند در تاریخ های فوق جهت اخذ نوبت از دفاتر کفالت،کافی نت ها و منزل در صورتی که امکان اسکن مدارک و عکس دارند و از طریق اینترنت نسبت به اخذ نوبت اینترنتی اقدام نمایند و زمانبندی قبلی اعلام شده ، به منظور تسهیل زمان حضور اتباع مشمول طرح ، لغو می گردد .
کاربران شبکه های اجتماعی عکسی را لباس نامتعارف «ولید بن طلال» شاهزاده میلیاردر سعودی در دیدار با یک وزیر مصری منتشر کردند.
ریاست جرایم جنایی فرماندهی پولیس کابل اعلام کرد که دو جنایت کار و قاتل پنج کودکی که در ساحه تایمنی از مربوطات حوزه چهارم پولیس شهر کابل به شکل بیرحمانه و فجیعی به قتل رسیده بودند، توسط نیروهای پولیس شناسایی و بازداشت شدند.