خوش آمدید

 • Chrysanthemum
  بيمه سلامت اتباع خارجي در ایران به مدت یک سال تمديد شد
  بيمه سلامت پناهندگان ساكن ايران به امضاء رسيد. بر اساس اين قرارداد مدت اعتبار بيمه سلامت مشمولين، از ١٣٩٥/١٢/٠٧ لغايت ١٣٩٦/١٢/٠٦ به مدت يكسال مي باشد.
 • Desert
  قدردانی سازمان ملل از رفتار «نمونه» ایران با پناهجویان افغانستانی
  سازمان ملل متحد از سیاست پناهجوپذیری ایران تقدیر کرده و این کشور را یکی از سخاوتمند‌ترین کشورها در رابطه با پناهجویان خوانده است.
 • Hydrangeas
  مهاجرین در مشاغل مختلف می توانند اشتغال قانونمند داشته باشند
  مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت خراسان رضوی اظهار داشت : مهاجرین افغانستانی می توانند بدون محدودیت در مشاغل مختلف به صورت قانونمند فعالیت کنند.
 • حضور رئیس جمهور در مزارشریف به روایت تصویر
 • تصاویر مراسم نوروز در مزار شریف
 • رد پای جشن نوروز در کابل
به دنبال واکنش های تند نمایندگان مجلس پیرامون وضعیت امنیتی کشور و استیضاح مسئولان ارشد امنیتی، رأی اعتماد غیرقابل پیشبینی این مجلس به مسئولان امنیتی، واکنش‌های منفی زیادی را در پی داشته ‌است.
حبیبی این کارش را خودداری از دیدن به طرف دیگران، به ویژه خانم‌ها توجیه کرده گفت که اخلاف من اجازه نمی‌دهد که چشم‌جنگی کنم و من یک صاحب منصب هستم.
یک استاد دانشگاه عربستانی پیشنهاد کرد آکادمی تعدد زوجات در عربستان تأسیس شود و در آن، طی یک ماه، سه زن را به عقد یک جوان درآورند.
هر چند انتطار برده می‌شد تا مطابق به توافق صورت‌گرفته میان رییس‌جمهور غنی و عطا محمد نور، والی بلخ و رییس اجرایی جمعیت اسلامی، آقای غنی در مراسم جهنده‌بالا و تجلیل از نوروز به مزارشریف برود، اما بنابر دلایلی این سفر صورت نگرفت و به جای آقای غنی، سرور دانش، معاون دوم وی به بلخ رفت
رییس‌جمهور غنی نگران تاج محمد جاهد و عبدالله حبیبی نیست. او می‌خواهد آقای معصوم استانکزی را حفظ کند. به همین دلیل است که در کار استیضاح مقام‌های امنیتی سنگ‌اندازی می‌کند.
گذرگاه تورخم وسپین بولدک که بیش از یک ماه می‌شود ازسوی پاکستان بند شده بود و هزاران موتر و مسافر در آن‌سوی گذرگاه‌ها گیرمانده بودند، به روز سه شنبه باز شد.