خوش آمدید

 • Chrysanthemum
  مهاجرین در خارج از کشور سالانه ۷ میلیارد افغانی به اقتصاد افغانستان کمک می‌کند
  وزیرمهاجرین و عودت کنندگان امروز (سه شبنه) حین افتتاح مرکز معلوماتی ( Database ) در کابل گفت که بیشترین مهاجرین از کشور های همسایه مان پاکستان و جمهوری اسلامی ایران به کشور برگشته اند.
 • Desert
  سرشماری مهاجرین افغانستانی فاقد مدرک در ایران از هفته آینده آغاز خواهد شد
  سرشماری مهاجرین افغانستانی فاقد مدرک ، از هفته آینده در دفاتر کفالت سراسر ایران آغاز خواهد شد.
 • Hydrangeas
  قرائت پیام اشرف غنی در مراسم بزرگداشت حامیان نسخ خطی در تهران
  رئیس جمهور غنی گفت: نجیب مایل هروی، مردی از تبار فرزانگان و فرهیختگان بود که خدمات ستودنی و ماندگارش مرزهای زادگاه او هرات و افغانستان را درنوردید.
 • دیدار «عبدالله عبدالله» و هیئت همراه با رئیس جمهور ایران
 • گزارش تصویری؛ هیات عالی رتبه افغانستان در تهران
 • گزارش تصویری جشنواره «افغانستان‌شناسی» در ولایت قم ایران
شربت گل که به مونالیزای افغانستان هم معروف است، در مورد حوادث اخیر زندگی‌اش، زندانی شدنش در پاکستان و بازگشتش به افغانستان صحبت کرد.
سرشماری مهاجرین افغانستانی فاقد مدرک ، از هفته آینده در دفاتر کفالت سراسر ایران آغاز خواهد شد.
نو عروسی ۱۷ساله با حفظ هویت قربانی با نام مستعار شیما در کابل مدعی شده است که از سوی مادر شوهرش برای ارضای جنسی در اختیار مردان قرار می گرفت.
رئیس اجرائیه دولت گفت: وقتی وارد تهران شدیم، چندین ملاقات با مسئولان ایران انجام می‌دادیم که یکی از آنها دیدار با آیت‌الله هاشمی بود، برخورد وی به قدری گرم و با محبت بود که تا ابد از خاطرم نمی‌رود.

رئیس شورای بورسیه وزارت علوم ایران:

ایران ۶۳۰ بورسیه تحصیلی به افغانستان اعطا می‌کند

مقامات وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران از اعطای ۶۳۰ بورس تحصیلی به کادرهای علمی، دولتی و دانشجویان افغانستانی در مقاطع ماستری (کارشناسی ارشد) و دکترا خبر می دهند.
آنگونه که مقام های امنیتی می گویند، مواد انفجاری در زیر یکی از چوکی ها جاسازی شده بود که در پی انفجار آن یازده تن به شمول 5 دیپلومات امارات متحده عربی، معاون والی قندهار، دو عضو شورای ملی، برادر زن حامد کرزی و رییس روابط خارجه و والی قندهار کشته و سفیر امارات و 16 تن دیگر زخمی شدند.