خوش آمدید

 • Chrysanthemum
  توافقات ابتدایی ایران و افغانستان در مورد مهاجرین؛ دور بعدی مذاکرات تا کمتر از یک ماه آینده
  معین پناهندگان وزارت امورمهاجرین و عودت کنندگان که در قالب هیأت بزرگ حکومت افغانستان برای انجام گفتگوها و مذاکرات استراتژیک با جمهوری اسلامی ایران به تهران آمده، از برخی تفاهم های ابتدایی در بخش مهاجرین افغانستان با مقام های این کشور و ادامه مذاکرات در آینده خبر می هد.
 • Desert
  اولین دور از مذاکرات استراتژیک افغانستان و ایران در تهران آغاز شد
  اولین دور از مذاکرات استراتژیک افغانستان در ۵ کمیته مشخص، بعد از ظهر امروز یک شنبه(۲۸ جوزا) به میزبانی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در تهران و برای رسیدن به یک سند همکاری های جامع استراتژیک آغاز به کار کرد.
 • Hydrangeas
  شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در مدارس البرز ایران اعلام شد
  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش البرز ایران اعلام کرد: دانش آموزان اتباع خارجی می توانند براساس مفاد شیوه نامه سال تحصیلی گذشته برای سال تحصیلی 97-96 در مدارس این استان ثبت نام کنند.
 • گزارش تصویری مراسم روز جهانی قدس در بیروت
 • تصاويري از بزرگداشت روز جهانی قدس در کابل
 • تصاویر گرامیداشت از روز جهانی قدس در هرات
به گفتۀ زلیخا در این میان اجساد چندین باشندۀ محل را نیز دیده و از ترس دیگر توان بیان چشم‌دید‌هایش را ندارد.
مهدی جعفری رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد سال 96 در رشته زمین شناسی گرایش پترولوژی و همچنین رتبه دو در سه گرایش زمین شناسی اقتصادی، زمین شناسی زیست محیطی و ژئو شیمی و در گرایش سنجش از دور رتبه 9 را کسب کرده و در مجموع در پنج گرایش زمین شناسی رتبه تک رقمی کسب کرده است.
با نزدیک شدن جمعة الوداع ماه رمضان، فرا رسیدن یوم قدس و همچنین علنی شدن روابط کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی، انتقاد شدید از جنایات اسرائیل در سراسر جهان اوج گرفته است.

قابل توجه مهاجرین افغانستانی در ایران:

تمديد اعتبار كارت آمايش ١١ تا ٣١ سنبله/شهريور ٩٦

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی وزارت داخله/کشور ايران با انتشار اطلاعيه اعلام كرد، اعتبار كارت آمايش ١١ اتباع افغانستان كه تا ٩٦/٠٣/٣١ معتبر بود ، تا تاريخ ٩٦/٠٦/٣١ تمديد گرديده است .
بر همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان خصوصا ارادتمندان آن الگوی سفر کرده، لازم است که روز قدس را با شکوه تر از پیش و با شور و شعوری که درخور و سزاوار یک امت بیدار و ظلم ستیز است، برگزار نمایند؛
پس از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی در ایران، ندای وحدت اسلامی دربرابر دشمنان اسلام و مسلمانان بر فضای کشورهای اسلامی طنین انداز شده است.