Share/Save/Bookmark

کد مطلب :85344
تاریخ انتشار : جمعه 28 جوزا 1400 ساعت : 07:59:42

جنگ آینده بر سر قدس یک جنگ منطقه‌ای خواهد بود

 یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: کشورهای منطقه قادر به جنگ با رژیم صهیونیستی هستند و جنگ آینده بر سر قدس یک جنگ منطقه ای خواهد بود.

خالد البطش یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که ۵ رهبر مهم منطقه برای دفاع از قدس اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی افزود: جنگ آینده بر سر قدس یک جنگ منطقه‌ای خواهد بود. کشورهای منطقه قادر هستند با رژیم صهیونیستی وارد جنگ شوند و فرماندهی جنگ منطقه‌ای به خاطر دفاع از قدس را برعهده داشته باشند.

از سوی دیگر، جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: تنها راه مقابله با این جنایات، مقاومت و رویارویی با اشغالگران در سرتاسر اراضی اشغالی است. تجربه‌های گذشته نشان داده است که جهانیان همچنان در برابر رنج و محنت‌های ملت فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی سکوت می‌کنند و تنها راه مقابله با اشغالگران، انتفاضه و خیزش سراسری است.

تجربه‌های گذشته نشان داده است که جهانیان همچنان در برابر رنج و محنت‌های ملت فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی سکوت می‌کنند و تنها راه مقابله با اشغالگران، انتفاضه و خیزش سراسری استدر همین حال، جبهه مردمی برای آزادی فلسطین عنوان کرده است: ادامه جنایات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین بیانگر خوی وحشیگری این رژیم و نادیده گرفتن قوانین و معاهدات بین‌المللی است که سکوت جامعه جهانی، عادی‌سازی روابط با این رژیم و همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان با آن موجب تشویق هرچه بیشتر آن به ارتکاب چنین جنایاتی می‌شود.

در همین راستا «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس امروز پنجشنبه سخنانی را در خصوص اهمیت انتفاضه در برابر رژیم صهیونیستی مطرح کرد.

وی در این خصوص تصریح کرد: آنچه که آزادسازی فلسطین را تضمین خواهد کرد، انتفاضه جوانان فلسطینی در کرانه باختری است. از دیدگاه ما این انتفاضه تنها راه بیرون راندن صهیونیست‌ها از اراضی فلسطین است.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس یادآور شد: بدون شک، خونِ کسانی که توسط صهیونیست‌ها در کرانه باختری ریخته می‌شود، پایمال نخواهد شد. جوانان فلسطینی به ویژه در کرانه باختری قادر به حفاظت و حراست از مسأله فلسطین هستند.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد